شرکت زیست فناوری پایاژن
FA EN

کپسول پرکن

به طور کلی دو نوع اصلی کپسول وجود دارد: • کپسول ژلاتین سخت شما با استفاده از دستگاه پرکن کپسول کاملاً اتوماتیک می توانید کپسول های ژلاتین سخت تولید نمایید. روند ساخت پوسته خارجی و پر کردن در مراحل مختلف رخ می دهد. بیشتر کپسول های ژلاتین سخت یا کپسول های دو تکه از دو قسمت تشکیل شده است که شامل بدنه کلاهک و درپوش کپسول است. • کپسول ژلاتین نرم کپسول های ژلاتین نرم از یک ماده واحد تولید می شوند، به این معنی که تولید و پر کردن کپسول های ژلاتین نرم همزمان انجام می شود. این نوع کپسول مناسب ترین نحوه استفاده برای محلول های غیرآبی است که به محض رسیدن به معده ذوب می شود. دستگاه پر کن کپسول (Capsule Filling Machine) دستگاه پرکن کپسول وسیله ای است که می توانید با استفاده از آن کپسول های خالی را با مواد مختلف پر کنید. استفاده از دستگاه پرکن کپسول به دلیل دقت و ظرافت در فرآیند پر کردن کپسول باعث جلوگیری از هدر رفتن مواد گران قیمت می شود. انواع ماشین آلات پر کن کپسول کاملاً اتوماتیک: دستگاه های کاملاً اتوماتیک پرکن کپسول در انواع مختلف و با عملکردهای متفاوت وجود دارند. انتخاب شما برای دستگاه پرکن کپسول کاملاً اتوماتیک به نوع کپسول و مواد پر کننده داخلی آن بستگی دارد. به این معنی که قبل از انتخاب شما باید از هدف و کاربرد اصلی دستگاه پر کن کپسول کاملاً اتوماتیک مورد نیاز پیش آگاهی داشته باشید.

زیست فناوری پایاژن
تامین کننده
دستگاه کپسول پر کن

دستگاه پرکن کپسول ژلاتین نرم (Soft Gelatin Capsule Filling Machine) وسیله ای الکترومکانیکی است که با استفاده از آن می توان کپسول های ژلاتین نرم را با مواد مختلف پر نمود. در این حالت شما امکان استفاده از انواع مواد پر کننده که می تواند مایع، سوسپانسیون یا نیمه جامد باشد را خواهید داشت. • دستگاه پر کن کپسول پین های پرکننده (Tamping Pin Capsule Filling Machine) دستگاه پر کن کپسول پین های پرکننده برای پر کردن کپسول های خالی ژلاتین سخت به فناوری (Tamping Pin) نیازمند است.• دستگاه پر کن کپسول پین های پرکننده (Tamping Pin Capsule Filling Machine) دستگاه پر کن کپسول پین های پرکننده برای پر کردن کپسول های خالی ژلاتین سخت به فناوری (Tamping Pin) نیازمند است.

دستگاه کپسول پرکن

دستگاه پرکن کپسول دوزاتور (Dosator Capsule Filling Machine) این نوع دستگاه می تواند برای طراحی و تولید کپسول های مورد نیاز در آزمایشات بالینی مورداستفاده قرار گیرد. مهمترین ویژگیهای دستگاه پرکن کپسول دوزاتور سطح بالای صحت و دقت در کاربردهای دوز بندی است. همچنین می توان از دستگاه پرکن کپسول دوزاتور برای پر کردن قرص ها، پودرها و پلت های مختلف در کپسول هایی با اندازه های مختلف استفاده کرد.


دستگاه پرکن کپسول ژلاتین سخت (hard Gelatin Capsule Filling Machine) دستگاه پر کن کپسول ژلاتین سخت وسیله ای است که در پر کردن کپسول های سخت ژلاتین از آن استفاده میشود. می توانید از دستگاه برای پرکردن پودرها، گرانول ها و قرص ها در کپسول های خالی ژلاتین سخت استفاده کنید.

دستگاه کپسول پرکن


شرکت زیست فناوری پایاژن با داشتن نمایندگی از شرکتهای معتبر تولید تجهیزات داروسازی کشور هندوستان، انواع مختلفی از دستگاه های کپسول پر کن را با طیف متنوعی از کیفیت جهت تامین نیاز بخش های مختلف صنایع داروسازی فراهم کرده است.