انتفال تکنولوژی دارویی در زیست فناوری پایاژن

مرکز مشاوره و انتقال تکنولوژی دارویی برای شرکت های داروسازی

اصلی ترین زمینه فعالیت شرکت زیست فناوری پایاژن انتقال تکنولوژی دارویی و تامین پروژه های شرکت های داروسازی در تمام طول زنجیره تولید، از تامین سیستم های آبساز دارویی تا تجهیزات پرکن و بسته بندی محصولات دارویی می ­باشد.

همکاری نزدیک با فعالان و تولید کنندگان و در عین حال رعایت کلیه استانداردها و الزامات قانونی مربوط به ماشین آلات صنایع غذایی، دارویی و بیوتکنولوژی همواره سرلوحه کار این شرکت بوده است.

برخی از تجهیزات موجود در سبد محصولات شرکت زیست فناوری پایا ژن به شرح زیر می باشد:

  • سیستم و دستگاه آبساز دارویی (Water Generation system)
  • ماشین آلات فرآوری جامدات (Solid Processing)
  • ماشین آلات پر کن و بسته بندی دارویی (Filling&Packaging)

شایان ذکر است محصولات این شرکت تنها محدود به موارد مذکور نبوده و امکان تامین کلیه نیازمندی های شرکت های داروسازی وجود دارد.

دامنه مشتریان این شرکت در حوزه دارو، طیف گسترده ای از کارخانجات داروسازی (تولید کننده قرص، کپسول و گرانول)، کارخانجات تولید مواد اولیه دارویی و همچنین کارخانجات تولید شربت، سرم و حتی واکسن سازی می‌­باشد.

انتقال تکنولوژی دارویی

انتقال فناوری و تکنولوژی داروهای مد نظر شرکت های داروسازی داخلی از مراکز تحقیقاتی و یا صنعتی خارجی و همچنین مدیریت پروژه انتقال تکنولوژی و فناوری از مراکز تحقیقاتی داخلی به صنایع دارویی کشور از مهمترین زمینه های فعالیت شرکت زیست فناوری پایاژن می باشد.

انتقال تکنولوژیی و فناوری در صنایع دارویی

انتقال فناوری و تکنولوژی به معنی انتقال تجهیزات و فرمول بندی و استراتژی ها تولید دارو از یک منطقه به منطقه دیگر است که از تحقیق و توسعه به بخش تولید و جایگزینی محصول دارویی از مقیاس آزمایشگاهی به مقیاس تولید است.

در صنعت داروسازی ، “انتقال تکنولوژی و فناوری” به انتقال تمامی مراحل موفقیت آمیز کشف دارو تا تولید محصول ، آزمایشات بالینی و در نهایت روش های تجاری سازی در مقیاس کامل اشاره دارد که مراحل را برای یک همکار تجاری ارائه می کندتا از این فناوری استفاده کند.

انتقال تکنولوژی روشی سازمان یافته است که برای انتقال اطلاعات مستندات و دانش فنی به همکاران تجاری در طول بازه توسعه دارو دنبال می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید