درباره ما

زیست فناوری پایاژن

شرکت زیست فناوری پایاژن در سال ۱۳۸۹ و با هدف کمک به توسعه و به روز رسانی صنایع دارو سازی ایران راه اندازی شد. زمینه فعالیت این شرکت تأمین مواد اولیه و تجهیزات، ارائه ی خدمات مشاوره و پشتیبانی فنی و همچنین خدمات انتقال تکنولوژی و تأمین آموزش های تخصصی مورد نیاز در سه حوزه بیوتکنولوژی، دارویی و غذایی می باشد.
ایجاد یک ساختار کارا از یک هسته کوچک مدیریتی (ساختار ثابت) و یک شبکه وسیع از متخصصین حوزه های مختلف علمی و صنعتی (ساختار پویا)، این شرکت را قادر می سازد تا در زمان کوتاهی، به یکی از شرکت های پیشرو در حوزه تأمین نیازهای صنعت و به ویژه صنعت داروسازی در زمینه تجهیزات، خدمات و دانش فنی تبدیل شود.
رضایت مشتریان از تجهیزات و خدمات تأمین شده توسط ما، این فرصت را ایجاد می کند که در آینده نزدیک یکی از شرکت های پیشرو در حوزه تأمین تجهیزات، خدمات و تکنولوژی های مورد نیاز صنایع بیوتکنولوژی، دارویی و غذایی در ایران باشیم. ویژگی شاخص ما در زمینه تأمین تجهیزات این است که قادریم ازطریق فراهم نمودن زمینه انجام تست های لازم روی دستگاه مورد نظر و تولید آزمایشی محصول مورد نظر مشتری با این تجهیزات، این اطمینان را به مشتری بدهیم که دستگاه مناسبی را خریداری خواهد نمود.
ویژگی شاخص شرکت ما :
این شرکت دارای نمایندگی از تأمین کنندگان ماشین آلات از کل دنیا بخصوص کشور هندوستان می باشد. کشور هندوستان از یک طرف در زمره ی بهترین تولید کنندگان مواد اولیه مورد نیاز ساخت دستگاه های داروسازی در جهان می باشد و از طرف دیگر شرکت های همکار ما تمامی سنسورها و موتورها و دیگر قطعات مهم تجهیزات خود را از کشورهای اروپایی و آمریکا تأمین می کنند که این موضوع نه تنها باعث کیفیت بالای محصولاتشان، بلکه باعث قدرت رقابتی آن ها از نظر قیمتی نیز می شود

با ما تماس بگیرید